Tove Håkenstad
Veileder

Horsters Kafè og catering 

Telefon: 404 37 319
tove@lipro.no

Oskar Mathias Finstad Øvereng
Veileder
Service

Telefon: 911 34 753
oskar@lipro.no

Honorata Jonassen
Jobbspesialist 
Mobil: 477 85 718
honorata@lipro.no

Kristian Fredheim
Jobbspesialist
(vikariat t.o.m. 31.07.2024)

Telefon: 911 75 965
kristian.fredheim@lipro.no

Karoline Aasen Fossum
Jobbspesialist

Telefon: 993 55 243
karoline@lipro.no

 

Eline Kjus Brumoen
Jobbspesialist (permisjon frem til 1.10.23)

Mobil: 477 85 710
eline@lipro.no

Therese Bull-Engelstad
HR, prosjekt og forretningsutvikling
Lipro Kompetanse AS 

Mobil: 990 22 278
therese@lipro.no

Siw Astrid Arlien
Fast veileder-vikar
Kafè

Robert Berg
Veileder
Vedsentralen

Telefon: 954 48 600
robert@lipro.no

Petra Lunde
Veileder 
Kafè Sør, Søre Ål

Telefon: 489 51 845
petra@lipro.no

 

Ingvild Rybakken
Veileder
VTA

Telefon: 984 95237
ingvild@lipro.no

Morten Kristiansen
Driftskoordinator VTA

Telefon: 928 71 234
morten.kristiansen@lipro.no

Helge Ødegård
Administrerende direktør 

Telefon: 950 25 542
helge@lipro.no

Kjersti Øien
Jobbspesialist

Telefon: 906 51 927
kjersti@lipro.no

 


Helga Kristin Messenlien Løkken
Fast veileder-vikar

Kafè

Telefon: 404 37 319

Gry Mona Engjom
Veileder
Glør, Forsvarets Logistikkorganisasjon,
Fruity Friendly

Telefon: 922 72 658
gry@lipro.no

Ellen Traaseth
Avdelingsleder VTA
Veileder

Telefon: 909 60 852
ellen@lipro.no

Elin P. Antonsen
Avdelingsleder AFT
Jobbspesialist

Telefon: 474 58 861
elin@lipro.no

Bjørnar Kristensen
Veileder 
Snekkerverksted/ service

Telefon: 474 81 835
bjornar@lipro.no

Aud Sustad
Veileder
Forsvarets Logistikkorganisasjon og Glør AS

Telefon: 481 88 157
aud@lipro.no

Arne Johnsgård
Veileder 
Vedsentralen